וטרינר - דר' ג'רסי לזר | המרכז הרפואי לחיות מחמד ברחובות | בית גידול לכלבי קאנה קורסו ובוסטון טרייר
לוגו מרפאה וטרינרית
וטרינר - דר' ג'רסי לזר
המרכז הרפואי לחיות מחמד ברחובות
בית גידול לכלבי קאנה קורסו ובוסטון טרייר

וטרינרים ברחובות

מחפשים אחר וטרינר ברחובות או מרפאה וטרינרית ברחובות? הגעתם למקום הנכון. כל מי שמגדל חיית מחמד לוקח על עצמו אחריות גדולה, כאשר השכר תמיד נמצא בצידה. אחת הסוגיות המשמעותיות ביותר, מהבחינה הזו, היא הטיפולים בחיית המחמד, שצריכים להתבצע רק על ידי בעל מקצוע מוסמך ומנוסה.

כשזה נוגע לאזור רחובות והשפלה, ניתן לשאול מספר שאלות חיוניות: איך בדיוק מוצאים וטרינרים ברחובות? ואיזה מרכז רפואי נחשב למומלץ במיוחד בעיר? על כך ועוד במאמר הבא.

וטרינר ברחובות בחינת סל השירותים

רופא חיות ברחובות, כמו בכל מקום אחר על מפת ישראל, עשוי להציע סל שירותים השונה בתכלית מזה של בעל מקצוע אחר. טרם בחירת וטרינרים ברחובות, לכן, חשוב לבדוק האם השירותים הניתנים על ידו אכן עומדים בקנה אחד עם מטרות הביקור אצלו. בין השאלות שצריך לשאול: האם הוא מבצע בדיקות תקופתיות? אילו חיסונים הוא מעניק? מהם ההתמחויות הרפואיות הספציפיות שלו? וכן הלאה. ברור שככל שסל השירותים הוא רחב יותר, כך סביר להניח שהמרפאה מקצועית יותר, וכך היא תוכל לספק מענה במגוון רב יותר של מצבים. כשזה נוגע לכוח האדם של המרפאה, יש לוודא שהם מחזיקים בכל הרישיונות וההכשרות לעיסוק בתחום.

בעת בחירת מרפאה וטרינרית ברחובות חשוב לתת את הדעת גם על ההיבט הכלכלי. הגם שמומלץ מאד שלא להתפשר על איכות הטיפולים של חיית המחמד, במטרה לחסוך במחיר, ניתן למצוא טווחי מחירים שונים בין וטרינים הפועלים באזור. הנקודה החשובה היא שבאמצעות מנוי עבור חיית המחמד, המוצע על ידי וטרינרים ברחובות, ניתן לחסוך הון עתק מדי שנה. מומלץ לבדוק מראש מה כולל המנוי בתוכו, כאשר בחלק הארי של המקרים יהיו אלה טיפולים הנדרשים עבור כל חיית מחמד, באשר היא.

הפתרון של ד”ר ג’רסי לזר – מרפאה וטרינרית ברחובות 

מחפשים וטרינרים במרכז רחובות ? מעוניינים למצוא וטרינרים ברחובות שלוקחים את התחום לרמת המומחיות הגבוהה ביותר? המרכז הרפואי לחיות מחמד ברחובות של ד”ר ג’רסי לזר נמצא שם עבורכם. המדובר הוא במרפאה מיומנת, הכוללת צוות מקצועי של וטרינרים, טכנאים, מאלפים או אפילו ספרי כלבים, הנעזרים כולם בציוד המתקדם ביותר העומד בתחום. אנשי המרפאה מעניקים את שירותיהם 24 שעות ביממה, כולל מענה מהיר במקרי חירום.

מידע על מרפאה וטרינרית ברחובות

מה המשמעות של שירותי וטרינר חירום ברחובות עבור חיית המחמד שלכם? איך בוחרים את מרפאת החיות הטובה ביותר? איך בוחרים את הווטרינר הטוב ביותר?

שירותי רפואה באופן כללי ושירותי רפואת חיות נותנת משקל משמעותי ביותר לטיפול ומענה במצבים דחופים. רפואה דחופה יכולה כאמור להציל חיים של הכלב והחתול שלכם. על כן חשוב מאוד כי לכל בעל כלב או חתול יהיה מספר טלפון זמין של מרפאה הקרובה למקום מגוריו אשר תדע להעניק את אותם שירותי חירום בעת הצורך.

לאורך ההיסטוריה ניתן לזהות המון מקרים אשר בגינם יש צורך להביא את הכלב או את החתול בבהילות אל המרפאה על מנת להציל חיים, אולם יש מקרים הנחשבים שכיחים יותר, אשר מסכנים את חיות המחמד שלכם. בראש ובראשונה ניתן להצביע על תאונות כגורם משמעותי ביותר המצריך טיפול רפואי דחוף, גם במקרים שעל פניו נראה כאילו לאותה חיית מחמד שנפגעה מרכב חולף לא נגרם נזק רציני,  גם במקרים אלו חשוב להביא את אותו כלב לבדיקה משום שלעיתים הפגיעות הן פנימיות ומתגלות בהמשך.

כמו כן חשוב להגיע אל הווטרינר במקרים של מצוקה נשימתית, דימומים מפתחי הגוף השונים, בליעת חפצים מסכני חיים ועוד כהנה וכהנה מקרים. וטרינר חירום יוכל לייעץ לכל בעלים של בעל חיים כזה או אחר לגבי הסימנים המעידים כי בעל החיים שלכם נתון במצב מצוקה ומצריך טיפול מידי.

וטרינר חירום במרכז? איך בוחרים את מרפאת החיות שלכם?

 

כאמור וטרינר חירום במרכז יכול לתת מענה מהיר ומציל חיים לתושבי הסביבה. לכן לגבי כל אזור מגורים חשוב כי לבעלי חיות המחמד יהיה טלפון של נותני שירותי חירום באותו אזור. וטרינר ברחובות או בכל מקום אחר אשר פועל במשך כל שעות היממה לאורך כל ימות השבוע כולל שישי ושבת.


וטרינר ברחובות? רק אצל ד”ר ג’רסי לזר!

 

במרפאתו של ד”ר ג’רסי לזר ניתן למצוא מגוון שירותים רחב הכולל: ניתוחים, צילומים, תספורות, שירותי הטסה, חיסונים וכאמור שירותי חירום וטרינריים הפועלים לאורך כל שעות היממה. ניסיון רב שנים וידע רב וכמו כן המון לקוחות מרוצים.

 

קאנה קורסו

יצירת קשר מהיר:

פייסבוק
סרטוני יו טיוב
מכירת כלבים