וטרינר - דר' ג'רסי לזר | המרכז הרפואי לחיות מחמד ברחובות | בית גידול לכלבי קאנה קורסו ובוסטון טרייר
לוגו מרפאה וטרינרית
וטרינר - דר' ג'רסי לזר
המרכז הרפואי לחיות מחמד ברחובות
בית גידול לכלבי קאנה קורסו ובוסטון טרייר

קאנה קורסו

מה הם היתרונות של כלבי קאנה קורסו? מה היא הדרך הטובה ביותר להעניק טיפול הולם לכלבים אלה ואחרים? איך בוחרים את הווטרינר עבור חיית המחמד שלכם?

אומרים כי הכלבים הם חברם הטוב והנאמן של האדם. ללא ספק כי כלבי קאנה קורסו התברכו בשלל תכונות המאשרים את הסברה כי הכלב הוא חברו של האדם. כלבי אלו הינם כלבים גזעיים אשר המקור שלהם הוא אי שם באיטליה.

לכלבים אלו תכונות רבות אולם הייחודיות של כלב זה הוא בכך שתכונותיו משלבות רוך ונועם לצד קשיחות. שילוב של תכונות אלו אפשרו לבעלי הכלבים באיטליה להטיל עליהם תפקידי שמירה, כמו כן אותם הכלבים שיחקו ושעשעו את ילדי הבית ללא חשש ומורא כי יגרמו נזק כזה או אחר.

מספרים כי כלבים אלו שימשו כמובילי דרך לצאן ולבקר בדרך לשחיטתם. כמו כן כלבים אלו הגנו על אותו העדר מפני פגיעה מצד אריות, דובים וחזירי בר. הכלבים הללו ניחנים ביכולות אתלטיות מרשימות ביותר.

לאורך השנים הפכו כלבי קנה קורסו לחביבים על אוהבי בכלבים בארץ ובעולם. לפיכך חשוב מאוד כי כלב כזה כמו כל כלב אחר יקבל את הטיפול הראוי ביותר על מנת לגדלו בצורה הנכונה והיעילה ביותר. מומלץ מאוד לטובת גידול של כלב מסוג זה לפנות אל רופא החיות אשר מתמחה בטיפול בגזע זה.

קאנה קורסו? איך בוחרים את הווטרינר המתאים ביותר?

כאמור חשוב מאוד להתמחות ולהכיר את סוג הכלבים הספציפי הזה. כמו כן בבחירת מרפאה וטרינרית חשוב מאוד לוודא כי אכן אותה מרפאה יש לה את הניסיון הנדרש על מנת להעניק את הטיפול הטוב ביותר. התייעצות עם לקוחות מרוצים אף פעם אינו מזיק. במרפאתו של ד”ר ג’רסי לזר יש את כל הטיפולים האיכותיים הנדרשים.

קאנה קורסו למכירה? רק אצל ד”ר ג’רסי לזר!

אצל ד”ר ג’רסי לזר ניתן למצוא גורי קאנה קורסו למכירה בריאים וחמודים. כמו כן גורי קאנה קורסו למכירה במחירים אטרקטיביים במיוחד. טיפול אישי ומקצועי הכולל חיסונים. שירות וטרינרי במשך כל שעות היממה באחריות ובמקצועיות. 

קאנה קורסו

יצירת קשר מהיר:

פייסבוק
סרטוני יו טיוב
מכירת כלבים