וטרינר - דר' ג'רסי לזר | המרכז הרפואי לחיות מחמד ברחובות | בית גידול לכלבי קאנה קורסו ובוסטון טרייר
לוגו מרפאה וטרינרית
וטרינר - דר' ג'רסי לזר
המרכז הרפואי לחיות מחמד ברחובות
בית גידול לכלבי קאנה קורסו ובוסטון טרייר

סירוס כלבים במרכז

מדוע יש לשים את נושא סירוס כלבים במרכז סדר העדיפויות? איך בוחרים היכן לסרס כלבים? אילו עוד טיפולים חשוב להעניק לכלבים ושאר בעלי החיים?

הטבע ברא את החיות בצורה כזו שהן יוכלו להתרבות, אולם במקרים מסוימים, כמו במקרים של גידול חיות מחמד בסביבה שהיא לא טבעית עבורם יש לעיתים להתערב במה שבטבע ברא ובכך למעשה לעקל על סבלם של בעלי החיים ובני האדם החיים בקרבתם.

סירוס כלבים במרכז הארץ ובכל מקום אחר הינו חשוב ביותר כחלק מסך כל הטיפולים שיש להעניק לכלב שלכם. חשוב מאוד להבין כי כלב שאינו מסורס ומצד שני אינו יכול לממש את צרכיו גורמים לו לסבל נוראי.

סבל זה נגרם גם למי שמגדל את הכלב, ניתן לזהות אצל כלבים שלא עברו סירוס כלבים במרכז התנהגויות כמו חיפוש אחר נקבה, תקיפת כלבים זכרים אחרים, סימון טריטוריות על ידי השתנה, אוננות וכולי. סירוס כלבים יוריד את ההורמונים האחראים על המיניות בהדרגתיות ובכך למעשה יפחית את הצורך של הכלב למיניות ויהפוך אותו לרגוע יותר.

סירוס כלבים במרכז הינו הליך כירורגי לכל דבר ועניין. אומנם הליך של סירוס כלבים במרכז הינו הליך די שכיח בקרב הווטרינרים אולם עם זאת חשוב מאוד כי הניתוח יעשה על ידי הווטרינר המנוסה והמקצועי ביותר למניעת סיבוכים ואי נעימויות.


סירוס כלבים ברחובות? היכן מומלץ לסרס אותם?

כאמור סירוס כלבים ברחובות או בכל מקום אחר הוא עניין למקצוענים בלבד. חשוב להדגיש כי הליך זה נעשה בהרדמה ועל כן יש לניתוח של סירוס או עיקור כלבים סיכון מסוים. על כן אין לוותר על מרכז הרפואי עם ניסיון בתחום. כמו כן חשוב לוודא כי כל התרופות וחומרי ההרדמה הנלווים לתהליך זה אכן איכותיים ביותר.


עיקור כלבים? ד”ר ג’רסי לזר לשירותכם!

במרפאתו של ד”ר ג’רסי לזר פועלים מיטב אנשי המקצוע. הצוות המקצועי כולל וטרינרים, טכנאי וספר כלבים. כמו כן שימוש בטכנולוגיה מתקדמת למגוון רחב מאוד של טיפולים. שירות איכותי, ייעוץ והכוונה וכמו כן מעקב אחר כל חיית מחמד.

קאנה קורסו

יצירת קשר מהיר:

פייסבוק
סרטוני יו טיוב
מכירת כלבים