וטרינר - דר' ג'רסי לזר | המרכז הרפואי לחיות מחמד ברחובות | בית גידול לכלבי קאנה קורסו ובוסטון טרייר
לוגו מרפאה וטרינרית
וטרינר - דר' ג'רסי לזר
המרכז הרפואי לחיות מחמד ברחובות
בית גידול לכלבי קאנה קורסו ובוסטון טרייר

ניקוי שיניים ללא הרדמה לפומרניאן

מחזיקים בבית כלב מסוג פומרניאן? זה הזמן להגיע איתו לניקוי שיניים יסודי! הטיפולים לניקוי השיניים אצל כלבים הם הרבה מעבר לרק טיפול לניקוי השיניים והם כוללים בתוכם הערכה מלאה של חלל הפה, בדיקה מקיפה והסרת אבנית באופן מקצועי. כיום ניתן לבצע ניקוי שיניים ללא הרדמה לפומרניאן והוא כולל ניקוי יסודי של השיניים עם ציוד מקצועי, המתבצע על-ידי וטרינר מוסמך ומנוסה וטכנאי של המרפאה הוטרינרית.

מטרת הטיפול היא קודם כל לאבחן בעיות שיניים לכלב הפומרניאן שלכם ואחר כך לבצע ניקוי יסודי על מנת להסיר אבנית אשר הצטברה בשיניים. במקרים בהם לכלב מתגלה בעיית שיניים מסויימת, ניתן יהיה להעניק לו טיפול מקצועי לטיפול שיניים.

חשיבות ניקוי השיניים לכלבים

כלבים החיים בבית אינם אוכלים את המזון אשר יועד להם הטבע. המזון המתועש שאותו הם אוכלים משאיר להם שאריות אשר קשה לנקות אותן באופן טבעי. בטבע לעומת זאת, הנגיסות בגידים, חתיכות עור וחיתוך קבוע של בשר חי, יוצרים ניקיון טבעי של השיניים עבור הכלבים, גם בגלל צורת מנשך השיניים שלהם המאפשר ניקיון השיניים בכל חיתוך. אם כן, כלבי הבית חייבים לעבור טיפול לניקוי שיניים כאשר הזמן המומלץ הוא כל שנה עד 3 שנים בהתאם למצב השיניים של הכלב ועל-פי המלצת הוטרינר.

ניקוי שיניים מקצועי במרכז רפואי לחיות מחמד

אם אתם מחפשים מרכז וטרינרי מקצועי לטיפולי ניקוי שיניים, תוכלו להגיע עם כלב הפומרניאן שלכם למרכז רפואי לחיות מחמד בעיר רחובות, המספק טיפולי ניקוי שיניים מתקדמים ויעילים לסוגים שונים של כלבים כולל סוג הפומרניאן הייחודי.

כמה עולה טיפול שיניים לפומרניאן?

ניקוי שיניים ללא הרדמה לפומרניאן מתומחר על-פי מצב השיניים של הכלב. ככל שתביאו את כלב הפומרניאן שלכם לטיפולי ניקוי שיניים בתדירות גבוהה (בין שנה ל-3 שנים), כך מצב השיניים שלו ישמר והוא יהנה משיניים חזקות ובריאות ומטיפולים פשוטים יותר.

ניקוי שיניים ללא הרדמה לפומרניאן במרפאת ד”ר ג’רסי לזר

המרפאה הוטרינרית של ד”ר ג’רסי לזר מציעה לכם טיפולי ניקוי שיניים מתקדמים עבור כלב הפומרניאן שלכם! עם צוות וטרינרים מקצועי הזמין עבורכם 24/7, אתם יכולים להגיע עם כלב הפומרניאן שלכם לכל סוג טיפול ולטיפולי שיניים איכותיים על מנת לשמור על השיניים שלו חזקות ובריאות. התקשרו עכשיו למרפאה של ד”ר ג’רסי לזר ותאמו הגעה לניקוי השיניים לכלב שלכם!

קאנה קורסו

יצירת קשר מהיר:

פייסבוק
סרטוני יו טיוב
מכירת כלבים