וטרינר - דר' ג'רסי לזר | המרכז הרפואי לחיות מחמד ברחובות | בית גידול לכלבי קאנה קורסו ובוסטון טרייר
לוגו מרפאה וטרינרית
וטרינר - דר' ג'רסי לזר
המרכז הרפואי לחיות מחמד ברחובות
בית גידול לכלבי קאנה קורסו ובוסטון טרייר

מרפאה וטרינרית במרכז

אילו טיפולים חשוב שיהיו במרפאת החיות שלכם? מה המשמעות של בחירת מרפאה וטרינרית במרכז? איך בוחרים את הווטרינר שלכם?

ממש כמו שלכל אדם כזה או אחר חשוב שיהיה ביטוח רפואי על מנת להבטיח לעצמו את כל הטיפולים להם הוא יזדקק. ממש באותה מידה חשוב מאוד כי חיית המחמד שלכם תהיה האופציה לקבל את החיסונים ושאר הטיפולים שיעזרו להם לשמור על בריאות תקינה ואיכות חיים, מרפאה וטרינרית במרכז של ד”ר לזר תשרת את חיית המחמד שלכם בצורה הטובה ביותר. מומלץ כי כל חיית מחמד ברשותו של פלוני או אלמוני תהיה רשומה כחוק ותקבל את החיסונים על פי ההנחיות.

מרפאה וטרינרית במרכז הפועלת על פי כל הקריטריונים שקבע משרד הבריאות תעזור לכם להעניק לכלב או לחתול שלכם את הטיפולים הנדרשים. טיפולים אלו יעזרו לכם לגדל את כלבכם בבריאות תקינה וכמו כן יעזרו גם לכל שאר דיירי הבית לא להידבק ממחלות ולא להיפגע ממזיקים כמו קרציות פרעושים וכולי.

כמו כן חשוב מאוד כי באותה מרפאה וטרינרית במרכז ניתן יהיה לקבל את הייעוץ המקצועי ביותר לגידול נכון של חיית המחמד שלכם החל מרמת התזונה המומלצת ועד לרמת התספורת של הכלב או החתול. מרפאה וטרינרית במרכז תייעץ באופן מקצועי לגבי גידול נכון שיעזור לכם ליהנות מחיית המחמד שלכם לאורך שנים ארוכות.

מרפאה וטרינרית ברחובות? היכן היא המרפאה המומלצת?

מרפאה וטרינרית ברחובות תיתן מענה לתושבי הסביבה בעיקר במקרים דחופים. חשוב מאוד שבאותה מרפאה וטרינרית ברמלה או בכל מקום אחר יהיה את כל הציוד הדרוש להצלת חיים. מרפאה וטרינרית ברמלה יכולה להציל חיים במקרים של תאונות דרכים, נפילות מגובה, בליעה של חפצים ועוד סיבוכים כאלה ואחרים העלולים להעמיד את חיי חיית המחמד בסכנת חיים ממשית.


מרפאה וטרינרית בבאר יעקב? פנו אל ד”ר ג’רסי לזר!

אם אתם מחפשים מרפאה וטרינרית בבאר יעקב או בכל מקום אחר באזור המרכז אז ללא ספק כי במרפאתו של ד”ר ג’רסי לזר תמצאו את כל הנדרש לשמירה על בריאות חיית המחמד שלכם. 

קאנה קורסו

יצירת קשר מהיר:

פייסבוק
סרטוני יו טיוב
מכירת כלבים