וטרינר - דר' ג'רסי לזר | המרכז הרפואי לחיות מחמד ברחובות | בית גידול לכלבי קאנה קורסו ובוסטון טרייר
לוגו מרפאה וטרינרית
וטרינר - דר' ג'רסי לזר
המרכז הרפואי לחיות מחמד ברחובות
בית גידול לכלבי קאנה קורסו ובוסטון טרייר

מרכז וטרינרי במרכז

איך בוחרים מרכז וטרינרי במרכז? מה המשמעות של בחירת מרכז וטרינרי במרכז עבור חיית המחמד שלכם? אילו טיפולים הכרחיים עבור הכלב או החתול שלכם?

כאמור בחירת מרכז וטרינרי במרכז הארץ או בכל מקום אחר חשובה מאוד עבור חיית המחמד שלכם וכמו כן חשובה ביותר עבור כל בני הבית. שכן טיפול לא הולם בחיית המחמד יכולה להביא איתו מזיקים כאלו ואחרים ומחלות אשר עשויות לפגוע בכל מי שבא במגע אם חיית המחמד.

 על כן מומלץ מאוד עוד בטרם תחליטו על אימוץ חיית מחמד כזו או אחרת לקבל את האינפורמציה המקצועית ביותר בכדי להבין מה נדרש על מנת לגדל חיית מחמד בבית או בחצר. מרכז וטרינרי במרכז יכול במובנים מסוימים לשרת את כל חיות מחמד מכל רחבי הארץ אולם במקרים מסוימים חשוב מאוד כי לכל אחד ואחת אשר מגדלים חיית מחמד כי יהיה ברשותם טלפון חירום של מרפאה הקרובה ביותר למקום מגוריהם.

טיפול דחוף יכול להציל חיים של כלב או חתול. המקרים בהם יש צורך בטיפול רפואי דחוף יכול להיות מסיבות רבות כמו: נפילות ממקומות גבוהים בעיקר אצל חתולים , תאונות, בליעות חפצים ועוד. כמו כן בבחירת מרכז וטרינרי במרכז חשוב מאוד לוודא כי יינתנו כל הטיפולים וההמלצות הטובות ביותר לגבי המזון המומלץ ושאר הטיפולים היום יומיים.

מרכז וטרינרי ברחובות? איך בוחרים את המרפאה של חיית המחמד שלכם?

מומלץ כאמור כי כל הטיפולים יהיו תחת קורת גג אחת. מרכז וטרינרי ברחובות של ד”ר ג’רסי לזר מאפשר מגוון רחב מאוד של טיפולים כמו: הטסת חיות לחול, תספורות כלבים, טיפולי פוריות, ניתוחים כירורגיים כאלה ואחרים ועוד. כמו כן במרפאת החיות ניתן יהיה לרכוש מזון בריא לחיות, אביזרי עזר וכולי.

מוקד וטרינרי 24 שעות? ד”ר ג’רסי לזר לשירותכם!

מרפאת החיות של ד”ר ג’רסי לזר משמשת גם כמרפאה הנותנת שירותי רפואת חירום. מוקד וטרינרי 24 שעות מאויש בצוותים איכותיים ומקצועיים ביותר הכוללים טכנאי, שני וטרינרים וספר כלבים. שירות איכותי ואישי לאורך כל הדרך לשביעות רצון הלקוחות.

קאנה קורסו

יצירת קשר מהיר:

פייסבוק
סרטוני יו טיוב
מכירת כלבים