וטרינר - דר' ג'רסי לזר | המרכז הרפואי לחיות מחמד ברחובות | בית גידול לכלבי קאנה קורסו ובוסטון טרייר
לוגו מרפאה וטרינרית
וטרינר - דר' ג'רסי לזר
המרכז הרפואי לחיות מחמד ברחובות
בית גידול לכלבי קאנה קורסו ובוסטון טרייר

מזון וציוד לבעלי חיים

היכן מומלץ לרכוש מזון וציוד לבעלי חיים? מה המשמעות של מזון וציוד לבעלי חיים האיכותי ביותר? היכן כדי לקבל את הייעוץ המקצועי ביותר לטיפול בבעלי חיים?

ממש כמו כל בני האדם כך גם בעלי החיים זקוקים לתנאים של מזון וציוד לבעלי חיים על מנת לזכות לחיים מאושרים ואיכותיים. לשם כך חשוב מאוד לספק להם את המוצרים אשר יוצרו אצל היצרנים האיכותיים ביותר, מוצרים שעברו את כל הבקרות של משרד הבריאות ומכוני התקנים השונים.

כמו כן רכישת מזון וציוד לבעלי חיים זהו חלק מתהליך טיפולי כללי שיש להעניק לחיית המחמד שלכם. מזון איכותי הוא החלק החשוב ביותר בטיפול של בעלי החיים שלכם. תזונה נכונה מספקת את כל הוויטמינים והמינרלים וכל המרכיבים הנדרשים לבעלי החיים בכדי ליהנות מבריאות תקינה.

טיפול רפואי מעולה כולל שירות וטרינרי במרפאה המיועדת לכך אשר בה תוכלו לקבל את כל השירותים הנדרשים כמו: ניתוחים פשוטים ומורכבים יותר, טיפולי סירוס ועיקור, בדיקות שיניים לחיות, שירותי רפואה דחופה ועוד.

כמו כן מומלץ ביותר להתקשר עם מרפאה אשר תדע לערוך מעקב צמוד ומתועד של בעל החיים שלכם, התיעוד חשוב ביותר על מנת לעקוב אחר מתן החיסונים הנדרשים להגנה מפני מחלות שונות ומזיקים כאלה ואחרים. כמו כן מומלץ מאוד להקפיד על מזון וציוד לבעלי חיים שהומלץ על ידי הווטרינר שלכם.


מזון לבעלי חיים? היכן מומלץ לרכוש אותו?

כאמור מזון לבעלי חיים הוא חלק בלתי נפרד מהתהליך הטיפולי הכללי. על כן חשוב לקבל חוות דעת חיובית על אותו אוכל לחתולים או לכלבים הן מצד לקוחות מרוצים וכאמור מצד הרופא המטפל. חשוב להבין כי לא לכל חתול מתאים כל סוג של אוכל לחתולים. ישנן המלצות לגבי סוג האוכל מועדף לחתולים בעלי פרווה ארוכה בשל נטייתם לבליעת שיער.


מזון לחתולים? ד”ר ג’רסי לזר לשירותכם!

במרפאתו של ד”ר ג’רסי לזר ניתן לרכוש מזון לחתולים ולשאר בעלי החיים באיכות מעולה. במרפאה של ד”ר לזר צוות מקצועי ומסור אשר ידע להעניק לחיית המחמד שלכם יחס חם ומקצועי. ניסיון, אחריות ומסירות.

קאנה קורסו

יצירת קשר מהיר:

פייסבוק
סרטוני יו טיוב
מכירת כלבים