וטרינר - דר' ג'רסי לזר | המרכז הרפואי לחיות מחמד ברחובות | בית גידול לכלבי קאנה קורסו ובוסטון טרייר
לוגו מרפאה וטרינרית
וטרינר - דר' ג'רסי לזר
המרכז הרפואי לחיות מחמד ברחובות
בית גידול לכלבי קאנה קורסו ובוסטון טרייר

מאלף כלבים ברחובות

כלב הוא חברו הטוב ביותר של האדם. אלא שכאשר הוא לא מחונך היטב, הדבר עלול לשבש את חיי הבעלים שלו באינספור מובנים. בדרך להתנהגות האידיאלית של חיית המחמד, בתנאים האלה, חשוב לעבור אצל בעל מקצוע חיוני אחד, והוא מאלף כלבים. המאמר הבא מתייחס לאופן בו ניתן למצוא מאלף כלבים ברחובות, להבדלים בין בעלי המקצוע השונים ולמקום אחד שלוקח את התחום מספר צעדים קדימה.

קווים לדמותו של מאלף הכלבים
מאלף כלבים ברחובות, כצעד ראשון, צריך להיות בעל הכשרה מקצועית בתחום, כמו גם ניסיון של ממש באילוף כלבים. יש לוודא כי הוא מתמחה במתן אילוף מהסוג הרצוי – למשל, אילוף כלבים בעלי בעיות התנהגותיות, או כלבים הסובלים מחרדת נטישה – וכן מהי שיטת האילוף בה הוא דוגל. השיטה המומלצת כיום מבוססת על מתן חיזוקים חיוביים לאחר התנהגות נאותה ושימוש בתגמולים בלתי רציפים, שיטה אשר הופכת את מלאכת האילוף לנוחה פי כמה עבור הכלב. כל מאלף המשתמש בטקטיקות של הפחדה או הענשה צריך להדליק אצלכם הרבה מאד נורות אזהרה, ולו מכיוון שמדובר בטכניקה לא יעילה שעלולה אף להחמיר את התנהגותו של הכלב שלכם.

בעת בחירת מאלף כלבים ברחובות, כמו בכל מקום אחר על מפת ישראל, ברור שחשוב לתת את הדעת על סוג הכלבים שהוא מתמחה באילופם – והרי כל גזע עשוי להצריך שיטת אילוף אחרת, בהתאם לבעיות ההתנהגותיות הנפוצות אצלו או למאפיינים השונים שלו. באם המטרה היא אילוף בוסטון טרייר, למשל, חשוב לוודא שגזע פופולארי זה מהווה אחת מאוכלוסיות היעד של המאלף.

ויש גם המלצה למקום מקצועי במיוחד
מחפשים מאלף כלבים ברחובות? זקוקים לביצוע מופתי של אילוף קאנה קורסו? המרכז הרפואי לחיות מחמד ברחובות, בראשו עומד ד”ר ג’רסי לזר, ישמח לעמוד לשרותכם. המרכז פועל לאילוף כלבים משלל גזעים ועושה זאת בשיטת החיזוקים החיוביים. האילוף נעשה בשיתופה של דורית דרבין, העומד בראש בית הגידול לכלבי קאירן טרייר אשר בכפר אחים. מאחורי המרכז שורה ארוכה של אילופים מוצלחים, אשר שינו את החיים של הכלבים, כמו גם של בעליהם, בצורה ניכרת.

קאנה קורסו

יצירת קשר מהיר:

פייסבוק
סרטוני יו טיוב
מכירת כלבים