וטרינר - דר' ג'רסי לזר | המרכז הרפואי לחיות מחמד ברחובות | בית גידול לכלבי קאנה קורסו ובוסטון טרייר
לוגו מרפאה וטרינרית
וטרינר - דר' ג'רסי לזר
המרכז הרפואי לחיות מחמד ברחובות
בית גידול לכלבי קאנה קורסו ובוסטון טרייר

לקנייה בוסטון טרייר

כל מי שחפץ לאסוף כלב גור הביתה, עושה זאת בוודאי מתוך אהבה גדולה לכלבים ומתוך דאגה כנה ואמיתית לשלומם. יש מי שעושה זאת בשבילו ויש מי שעושה זאת עבור ילדיו, הרי אין מתנה יותר יפה מלהביא גור כלבים הביתה שהילד יטפל, יגדל אותו ויהפוך להיות חברו הטוב.

אך גידול כלב גור הוא לא דבר פשוט, הוא דבר שיש לעשות בהרבה דאגה ואכפתיות, לשים לב לפרטים מסוימים וכמו שנהוג לומר לא פעם, יש לשים לכל פרט בספר, אחרת הכלב עלול לסבול וכתוצאה מכך גם הילד וגם בני המשפחה.

למשל, כל גור חייב לקבל חיסון משושה לכלב, מדובר על חיסון מיוחד שכולל חיסון ל-6 מחלות שגור כלבים עלול לחלות בהם. חיסון משושה לכלב ניתן 3-4 פעמים במרווחים של 3-4 שבועות, בשנה הראשונה לחייו, עד שהכלב לא מסיים את קבלת כל החיסונים יש להימנע מלשחרר אותו באופן חופשי בחוץ על מנת שלא ידבק מכלבים אחרים ושלא יחלה ממקורות שונים.

מלבד חיסון משושה, יש לתת לו גם חיסון כלבת. חיסון זה יש לתת לכלב פעם בשנה, זהו חיסון חובה שצריך לתת אותו על מנת להגן על הכלב מפני מחלת כלבת שיכולה לעבור גם לבני אדם. מדובר במחלה קשה שעלולה אף לגרום למוות. יש לציין שרק בעלים אשר נתנו לכלבים שלהם חיסון כלבת זוכים לרישיון, במעמד זה גם נותנים לכלב שבב אשר עוזר למצוא אותו במקרה והוא הולך לאיבוד.

כאמור גידול כלב הוא לא דבר פשוט, הוא דורש הרבה סבלנות, זמן, השקעה וכסף. יש להוציא את הכלב 3 פעמים ביום, לתת לו אוכל ומים, לסדר לו מקום לישון, לסרק אותו מעת לעת, אם יש לו רעמת שיער גדולה אז רצוי גם לספר אותו, לפחות פעמיים בשנה,ויש עוד מגוון דברים שצריך לעשות. אך האהבה הגדולה שהוא מעניק ונאמנות אין קץ שלו, מחפים על הכל והופכים את השהייה שלו בבית לחוויה אינסופית, כל בית ובוודאי כל ילד ירגישו בכך.

אם אתם מעוניינים לגדל כלב בעצמכם, אתם מוזמנים לפנות אלי, ד”ר ג’רסי לזר ואני אתן לכם הוראות מלאות כיצד לקנייה בוסטון טרייר וכלבים אחרים, הוראות כיצד לגדל אותם, וכמובן תוכלו לבצע במרפאתי שלל חיסונים וטיפולים, כולל חיסון כלבת. כל מה שעליכם לעשות זה להשאיר פרטים ואני אשמח לחזור אליכם בהקדם, אתם מוזמנים גם להגיע לאחת מן המרפאות שלי, ברחובות או כפר אחים.

קאנה קורסו

יצירת קשר מהיר:

פייסבוק
סרטוני יו טיוב
מכירת כלבים