וטרינר - דר' ג'רסי לזר | המרכז הרפואי לחיות מחמד ברחובות | בית גידול לכלבי קאנה קורסו ובוסטון טרייר
לוגו מרפאה וטרינרית
וטרינר - דר' ג'רסי לזר
המרכז הרפואי לחיות מחמד ברחובות
בית גידול לכלבי קאנה קורסו ובוסטון טרייר

טיפולי שיניים לבעלי חיים

לכלב שלכם יש בעיות בשיניים? מחפשים מרפאה לטיפולי שיניים לבעלי חיים?

בדומה לבני אדם, גם כלבים זקוקים לשמירה על בריאות השיניים שלהם. במרפאה הוטרינרית של ד”ר ג’רסי לזר הממוקמת בעיר רחובות, הכלב שלכם יכול לקבל את כל הטיפולים הנדרשים למצב השיניים שלו. עם צוות מקצועי ומיומן וציוד מתקדם לטיפולי שיניים, הכלב שלכם יקבל את הטיפול הטוב ביותר על מנת להחזיר את השיניים שלו למצב תקין. בעיות בשיניים אצל כלבים יכולות לפגוע ביכולת שלהם לאוכל בצורה סדירה, להשאיר אותם במצב של מצוקה תמידית ולהפריע לתפקוד היום יומי שלהם.

ניקוי שיניים יסודי לכלבים מסוג פומרניאן

מגדלים כלב חמוד ויפה מסוג פומרניאן? אנחנו במרפאה הוטרינרית של ד”ר ג’רסי לזר מספקים ללקוחותינו שירות ייחודי לניקוי שיניים ללא הרדמה לפומרניאן. כלבי הפומרניאן הם ייחודיים ודורשים טיפול ייחודי. ניקוי שיניים ללא הרדמה לפומרניאן מתבצע בצורה יסודית וכולל ניקוי אבנית ובדיקה מקצועית של חלל הפה על מנת לאבחן בעיות שיניים שלא ניתן לראות ללא עין מקצועית. הטיפול שלנו מיועד לביצוע כל שנה עד שלוש שנים והוא מותאם במיוחד לכלב הייחודי מהסוג שלכם.

הכלב שלכם מסוג פומרניאן זקוק לעקירת שיניים?

במרפאה הוטרינרית של ד”ר ג’רסי לזר אנחנו מספקים שירות דנטלי לכלבים גם למצבים בהם צריך לעקור שן. עקירת שיניים לפומרניאן מתבצעת עם צוות מיומן ומנוסה בתהליך רפואי מבוקר ומסודר. אנחנו מספקים שירות לעקירת שיניים לפומרניאן במרפאה המקצועית שלנו בעיר רחובות במחיר הטוב ביותר.

ניקוי שיניים הבא לכלב יכול להתבצע ללא הרדמה!

אם אתם חוששים מהרדמה מלאה לכלב שלכם בגלל הגיל שלו, המצב הבריאותי ובכלל, אנחנו במרפאה הוטרינרית של ד”ר ג’רסי לזר מציעים לכם ניקוי שיניים לכלב ללא הרדמה כלל. הצוות שלנו בעל ידע וניסיון בביצוע ניקוי שיניים לכלב ללא הרדמה לכל סוגי הכלבים בצורה ייחודית המאפשרת לחסוך מהכלב שלכם את הצורך בזריקת הרדמה וכך גם לחסוך בהוצאה שלכם על הטיפול. הטיפולים שלנו כוללים גם עקירת שיני חלב לגור פומרניאן במחיר המשתלם ביותר שתוכלו למצוא. עקירת שיני חלב לגור פומרניאן ועקירת שיניים לכלבים בוגרים מומלץ לבצע עם הצוות המצויין שלנו.

טיפולי שיניים לבעלי חיים במרפאת ד”ר ג’רסי לזר

לקביעת טיפולי שיניים לבעלי חיים במחיר המשתלם ביותר, צרו איתנו קשר עכשיו לתיאום יום ושעה לטיפול השיניים לכלב שלכם.

קאנה קורסו

יצירת קשר מהיר:

פייסבוק
סרטוני יו טיוב
מכירת כלבים