וטרינר - דר' ג'רסי לזר | המרכז הרפואי לחיות מחמד ברחובות | בית גידול לכלבי קאנה קורסו ובוסטון טרייר
לוגו מרפאה וטרינרית
וטרינר - דר' ג'רסי לזר
המרכז הרפואי לחיות מחמד ברחובות
בית גידול לכלבי קאנה קורסו ובוסטון טרייר

וטרינר

מה המשמעות של וטרינריה איכותי עבור חיית המחמד שלכם? איך בוחרים וטרינר ברמלה הטוב ביותר עבור חיית המחמד שלכם? מה הם הטיפולים המומלצים?

לרוב בני האדם באשר הם יש גופים רפואיים כאלה ואחרים אשר דואגים להם. קופות החולים, בתי חולים ושירותי טיפות חלב הם הכתובת לכל גיל ולכל אדם. גם חיות המחמד זקוקות לגופים כאלה ואחרים על מנת לקבל את הטיפול הרפואי המקצועי והיעיל ביותר.

חשיבות הטיפול הרפואי אצל רופא חיות עם ניסיון היא ללא ספק חשובה לאותה חיית מחמד אולם אין ספק כי הטיפול הרפואי יסייע גם לשאר בני הבית. שכן מחלות ומזיקים כאלה ואחרים יכולים לתקוף ולהזיק גם לילדים ולמבוגרים החיית באותו הבית עם חיית המחמד.

כאמור על מנת להעניק לכלב או לחתול שלכם את הטיפול הרפואי הטוב ביותר חשוב מאוד לקבל את הייעוץ המקצועי לשם כך. ישנם הרבה מאוד טיפולים וחיסונים יזומים שהם הינם הכרחיים על מנת למנוע מחלות שונות. אחד החיסונים הפופולאריים ביותר הוא החיסון המשושה. כמו כן באותה מרפאה וטרינרית תוכלו לקבל שירותים במקרים לא צפויים, מקרים המוגדרים כמקרי חירום עקב תאונות, בליעות חפצים או כל בעיה לא צפויה שצצה.

כמו כן חשוב מאוד לוודא כי בקרבת מקום המגורים יהיה רופא חיות שיידע לתת מענה במקרה חירום, במקרים אלו וטרינר במרכז הארץ יועדף כאמור על תושבי האזור מרופא חיות אשר מרוחק יותר.


וטרינר במרכז? איך בוחרים את רופא החיות שלכם?

כאמור חשוב מאוד כי תהיה קירבה למקום המגורים. אולם מעבר לכך חשוב מאוד לוודא כי אכן אותו רופא החיות מתמחה ובעל ידע בטיפול בסוג חיית המחמד שלכם. וטרינר ברחובות איכותי ומקצועי הוא אחד שרכש ידע רב וניסיון. חשוב לקבל חוות דעת חיובית מצד לקוחות מרוצים של אותו וטרינר ברחובות.

וטרינר ברמלה ? ד”ר ג’רסי לזר לשירותכם!

ד”ר ג’רסי לזר הינו רופא חיות המעניק את כל מגוון הטיפולים באהבה ועם המון חום לחיות. ניסיון רב שנים וכמו כן ידע רב שנרכש. מרפאת החיות של ד”ר לזר מספקת שירותים במשך 24 שעות באחריות ובמסירות.

קאנה קורסו

יצירת קשר מהיר:

פייסבוק
סרטוני יו טיוב
מכירת כלבים