וטרינר - דר' ג'רסי לזר | המרכז הרפואי לחיות מחמד ברחובות | בית גידול לכלבי קאנה קורסו ובוסטון טרייר
לוגו מרפאה וטרינרית
וטרינר - דר' ג'רסי לזר
המרכז הרפואי לחיות מחמד ברחובות
בית גידול לכלבי קאנה קורסו ובוסטון טרייר

וטרינר ברחובות

מה המשמעות של שירותי וטרינר חירום ברחובות עבור חיית המחמד שלכם? איך בוחרים את מרפאת החיות הטובה ביותר? איך בוחרים את הווטרינר הטוב ביותר?

שירותי רפואה באופן כללי ושירותי רפואת חיות נותנת משקל משמעותי ביותר לטיפול ומענה במצבים דחופים. רפואה דחופה יכולה כאמור להציל חיים של הכלב והחתול שלכם. על כן חשוב מאוד כי לכל בעל כלב או חתול יהיה מספר טלפון זמין של מרפאה הקרובה למקום מגוריו אשר תדע להעניק את אותם שירותי חירום בעת הצורך.

לאורך ההיסטוריה ניתן לזהות המון מקרים אשר בגינם יש צורך להביא את הכלב או את החתול בבהילות אל המרפאה על מנת להציל חיים, אולם יש מקרים הנחשבים שכיחים יותר, אשר מסכנים את חיות המחמד שלכם. בראש ובראשונה ניתן להצביע על תאונות כגורם משמעותי ביותר המצריך טיפול רפואי דחוף, גם במקרים שעל פניו נראה כאילו לאותה חיית מחמד שנפגעה מרכב חולף לא נגרם נזק רציני,  גם במקרים אלו חשוב להביא את אותו כלב לבדיקה משום שלעיתים הפגיעות הן פנימיות ומתגלות בהמשך.

כמו כן חשוב להגיע אל הווטרינר במקרים של מצוקה נשימתית, דימומים מפתחי הגוף השונים, בליעת חפצים מסכני חיים ועוד כהנה וכהנה מקרים. וטרינר חירום יוכל לייעץ לכל בעלים של בעל חיים כזה או אחר לגבי הסימנים המעידים כי בעל החיים שלכם נתון במצב מצוקה ומצריך טיפול מידי.

וטרינר חירום במרכז? איך בוחרים את מרפאת החיות שלכם?

כאמור וטרינר חירום במרכז יכול לתת מענה מהיר ומציל חיים לתושבי הסביבה. לכן לגבי כל אזור מגורים חשוב כי לבעלי חיות המחמד יהיה טלפון של נותני שירותי חירום באותו אזור. וטרינר ברחובות או בכל מקום אחר אשר פועל במשך כל שעות היממה לאורך כל ימות השבוע כולל שישי ושבת.


וטרינר ברחובות? רק אצל ד”ר ג’רסי לזר!

במרפאתו של ד”ר ג’רסי לזר ניתן למצוא מגוון שירותים רחב הכולל: ניתוחים, צילומים, תספורות, שירותי הטסה, חיסונים וכאמור שירותי חירום וטרינריים הפועלים לאורך כל שעות היממה. ניסיון רב שנים וידע רב וכמו כן המון לקוחות מרוצים.

קאנה קורסו

יצירת קשר מהיר:

פייסבוק
סרטוני יו טיוב
מכירת כלבים