וטרינר - דר' ג'רסי לזר | המרכז הרפואי לחיות מחמד ברחובות | בית גידול לכלבי קאנה קורסו ובוסטון טרייר
לוגו מרפאה וטרינרית
וטרינר - דר' ג'רסי לזר
המרכז הרפואי לחיות מחמד ברחובות
בית גידול לכלבי קאנה קורסו ובוסטון טרייר

וטרינרים ברחובות

מחפשים אחר וטרינר ברחובות או מרפאה וטרינרית ברחובות? הגעתם למקום הנכון. כל מי שמגדל חיית מחמד לוקח על עצמו אחריות גדולה, כאשר השכר תמיד נמצא בצידה. אחת הסוגיות המשמעותיות ביותר, מהבחינה הזו, היא הטיפולים בחיית המחמד, שצריכים להתבצע רק על ידי בעל מקצוע מוסמך ומנוסה.

כשזה נוגע לאזור רחובות והשפלה, ניתן לשאול מספר שאלות חיוניות: איך בדיוק מוצאים וטרינרים ברחובות? ואיזה מרכז רפואי נחשב למומלץ במיוחד בעיר? על כך ועוד במאמר הבא.

וטרינר ברחובות בחינת סל השירותים


רופא חיות ברחובות, כמו בכל מקום אחר על מפת ישראל, עשוי להציע סל שירותים השונה בתכלית מזה של בעל מקצוע אחר. טרם בחירת וטרינרים ברחובות, לכן, חשוב לבדוק האם השירותים הניתנים על ידו אכן עומדים בקנה אחד עם מטרות הביקור אצלו. בין השאלות שצריך לשאול: האם הוא מבצע בדיקות תקופתיות? אילו חיסונים הוא מעניק? מהם ההתמחויות הרפואיות הספציפיות שלו? וכן הלאה. ברור שככל שסל השירותים הוא רחב יותר, כך סביר להניח שהמרפאה מקצועית יותר, וכך היא תוכל לספק מענה במגוון רב יותר של מצבים. כשזה נוגע לכוח האדם של המרפאה, יש לוודא שהם מחזיקים בכל הרישיונות וההכשרות לעיסוק בתחום.

בעת בחירת מרפאה וטרינרית ברחובות חשוב לתת את הדעת גם על ההיבט הכלכלי. הגם שמומלץ מאד שלא להתפשר על איכות הטיפולים של חיית המחמד, במטרה לחסוך במחיר, ניתן למצוא טווחי מחירים שונים בין וטרינים הפועלים באזור. הנקודה החשובה היא שבאמצעות מנוי עבור חיית המחמד, המוצע על ידי וטרינרים ברחובות, ניתן לחסוך הון עתק מדי שנה. מומלץ לבדוק מראש מה כולל המנוי בתוכו, כאשר בחלק הארי של המקרים יהיו אלה טיפולים הנדרשים עבור כל חיית מחמד, באשר היא.

הפתרון של ד”ר ג’רסי לזר – מרפאה וטרינרית ברחובות 


מחפשים וטרינרים במרכז רחובות ? מעוניינים למצוא וטרינרים ברחובות שלוקחים את התחום לרמת המומחיות הגבוהה ביותר? המרכז הרפואי לחיות מחמד ברחובות של ד”ר ג’רסי לזר נמצא שם עבורכם. המדובר הוא במרפאה מיומנת, הכוללת צוות מקצועי של וטרינרים, טכנאים, מאלפים או אפילו ספרי כלבים, הנעזרים כולם בציוד המתקדם ביותר העומד בתחום. אנשי המרפאה מעניקים את שירותיהם 24 שעות ביממה, כולל מענה מהיר במקרי חירום.

קאנה קורסו

יצירת קשר מהיר:

פייסבוק
סרטוני יו טיוב
מכירת כלבים