וטרינר - דר' ג'רסי לזר | המרכז הרפואי לחיות מחמד ברחובות | בית גידול לכלבי קאנה קורסו ובוסטון טרייר
לוגו מרפאה וטרינרית
וטרינר - דר' ג'רסי לזר
המרכז הרפואי לחיות מחמד ברחובות
בית גידול לכלבי קאנה קורסו ובוסטון טרייר

הטסת כלב לאירופה

מה היא המשמעות של הטסתו של כלבכם לחוץ לארץ? מה יאפשר את הטסתו של הכלב שלכם בקלות רבה יותר? איך בוחרים את הווטרינר הטוב ביותר עבורכם? מה הם השירותים אשר במעניקים במרפאת החיות של ד”ר ג’רסי לזר?
 
כל אדם באשר הוא, המאמץ כלב או כל חיית מחמד אחרת ומגדל אותה, צריך להיות בעל אופי ואישיות לבבית יוצאת דופן. לבחור לאמץ ולגדל כלב זה לא עניין של מה בכך. זה מצריך הקדשת הרבה מאוד זמן לעניין וכמו כן הרבה מאוד משאבים. לא אחת אנו מוצאים את עצמנו נאלצים להתמודד עם כאלו אשר פונים ומבקשים כי נמצא משפחה מאמצת לכלבם או לחתולם וזאת בשל חוסר היכולת והאמצעים המשיך ולגדל את הכלב או החתול.
 
לעומת זאת יש את אלו אשר לכל מקום ברחבי העולם ייקחו את חיית המחמד שלהם. רבים נאלצים להטיס את כלבם לחו”ל, לעיתים בשל ירידה מהארץ, טיסה לתחרויות כלבים, לצרכי עסקים, יבוא כלבים ועוד.
 
רבים מאלו נתקלים בבעיה לא פשוטה כלל וכלל. הטסת כלב לאירופה או לכל מקום אחר בעולם מצריכה הרבה מאוד ידע. שכן חברות התעופה והרשויות מערימות לא פעם קשיים כאלו ואחרים. לטובת הטסת כלב לאירופה יש לעבור הליך בירוקרטי לא פשוט אשר מקשה ומייקר מאוד את ההטסה. לרשות ד”ר ג’רסי לזר יש את כל הידע והניסיון על מנת לאפשר הטסת כלב לאירופה בזול יותר וללא קשיים בירוקרטיים.
 
הטסת בעלי חיים לחו”ל? למה לבחור בשירותיו של ד”ר ג’רסי לזר?
ד”ר ג’רסי לזר עוסק כבר הרבה מאוד שנים בווטרינריה בכלל ובשירותי הטסת בעלי חיים לחו”ל בפרט. עבור ד”ר ג’רסי לזר וצוות מרפאת חיות המחמד, בעלי החיים הם בראש סדר העדיפויות. הענקת השירות האישי והמקצועי ביותר לכל לקוח ולקוח.
 
אילו עוד סוגי שירותים במרפאת חיות זו?
ממש כמו שכל אדם זקוק לשירותי הרפואה הטובים ביותר עבורו כך גם החברים הטובים ביותר של האדם זקוקים לשירות ווטרינרי איכותי. כל השירותים תחת קורת גג אחת במרפאתו של ד”ר ג’רסי לזר. בין השאר צילומי אגן, טיפולי פוריות ועוד.
קאנה קורסו

יצירת קשר מהיר:

פייסבוק
סרטוני יו טיוב
מכירת כלבים