וטרינר - דר' ג'רסי לזר | המרכז הרפואי לחיות מחמד ברחובות | בית גידול לכלבי קאנה קורסו ובוסטון טרייר
לוגו מרפאה וטרינרית
וטרינר - דר' ג'רסי לזר
המרכז הרפואי לחיות מחמד ברחובות
בית גידול לכלבי קאנה קורסו ובוסטון טרייר

הטסת חתולים

מה הדבר החשוב לצורך הטסת חתולים לחוץ לארץ? מה המשמעות הטסה לחוץ לארץ של בעל חיים כזה או אחר? איך בוחרים את המרפאה הווטרינרית שלכם?

נתחיל דווקא מהשאלה האחרונה. שירות מעולה ואיכותי של מרפאת החיות שלכם אמורה לכלול את כל מה שמצריך טיפול בחיית המחמד שלכם, החל מטיפולים שגרתיים דרך ניתוחים ופעולות חירום מצילות חיים ועד לרמת הטיפול הנדרש לטובת הטסת חתולים או כל חיית מחמד אחרת.

הטסת חתולים היא למעשה הליך בירוקרטי לא פשוט בכלל. על מנת להעלות חיית מחמד למטוס יש צורך לנהל מסכת של אישורים כאלה ואחרים. במקרים רבים בעלי חיים כאלה ואחרים נאלצים להישאר בארץ ללא בעל הבית שלהם משום שההליך הבירוקרטי מכריע את הבעלים.

לשם כך בדיוק יש צורך בייעוץ המקצועי ביותר על מנת לקצר את ההליכים ולדאוג כי חיית המחמד שלכם תטוס לחוץ לארץ בבטחה. הטסת חתולים כלבים ועוד חיות רבות אחרות הן לעיתים צורך השעה. הסיבות לכך יכולות רבות כמו במקרים של ירידה מהארץ, הטסת חתולים וכלבים לתחרויות, ייבוא וייצוא של חיות מחמד ועוד כהנה וכהנה סיבות.

ד”ר ג’רסי לזר עוסק בהטסת חיות לאורך שנים ארוכות מתוקף תפקידו כווטרינר. ניסיון זה מקנה לו את הידע הנדרש על מנת להקל עליכם את מלאכת הטסת החיות. כל מה שנדרש הוא להגיע לייעוץ והסבר.

הטסת בעלי חיים לחו”ל? איך בוחרים את מרפאת החיות שלכם?

כאמור כחלק מכלל השירותים אשר חשוב שיהיו במרפאה הווטרינרית שלכם חשוב מאוד כי יהיה שירות של ייעוץ לטובת הטסת בעלי חיים לחו”ל. שירות זה יכלול גם פעולות רפואיות על מנת לוודא כי חיית המחמד שלכם אכן מסוגלת לעמוד בטיסה כזו או אחרת וכמו כן מתן הסבר מפורט לגבי הדרך להטסה בטוחה.

הטסת כלבים? ד”ר ג’רסי לזר לשירותכם!

פעולת הטסת כלבים לחוץ לארץ היא מעבודתו ומומחיותו של ד”ר ג’רסי לזר. כמו כן במרפאת החיות של ד”ר לזר ניתן לרכוש עוד הרבה מאוד טיפולים כמו: חיסונים, צילומים, תספורות, ניתוחים, טיפולי פוריות ועוד.

קאנה קורסו

יצירת קשר מהיר:

פייסבוק
סרטוני יו טיוב
מכירת כלבים