וטרינר - דר' ג'רסי לזר | המרכז הרפואי לחיות מחמד ברחובות | בית גידול לכלבי קאנה קורסו ובוסטון טרייר
לוגו מרפאה וטרינרית
וטרינר - דר' ג'רסי לזר
המרכז הרפואי לחיות מחמד ברחובות
בית גידול לכלבי קאנה קורסו ובוסטון טרייר

הזרעה מלאכותית לכלבים מחיר

הכלב שלכם נפגע כתוצאה מתאונה? הוא רץ ונפל בלי לשים לב? קיבל מכה ברגל שמקשה עליו ללכת? אתם חייבים לפנות אל וטרינר שיטפל בו מיד שכן צליעה בכלב היא לא דבר נעים והיא יכולה להפריע לו לתפקד באופן רגיל, ליהנות מאפשרות ללכת או לרוץ כמו שהוא רגיל.

מאחר ומדובר בצליעה בכלב, אשר מן הסתם מקשה עליו ללכת, אין טעם לקחת אותו ברגל אל וטרינר, הרי זה רק יגרום לו יותר כאב ועלול להחמיר את הפציעה, לכן האופציות שעומדות בפניכם הן, לקחת אותו בידיים, לקחת אותו ברכב או להזמין מרפאה וטרינרית ניידת.

הרעיון של מרפאה וטרינרית ניידת הוא מאוד פשוט, מדובר ברכב שיש בו את כל האמצעים הנדרשים בשביל לבצע סדרה של טיפולים ובדיקות מבלי שבעל הכלב יצטרך להביא את כלבו למרפאה. בדרך כלל מרפאה וטרינרית ניידת נמצאת בתוך רכב גדול, כמין אמבולנס לכלבים. המרפאה משמשת גם לביצוע בדיקות וטיפולים, אך במידת הצורך היא גם לוקחת את הכלב אל המרפאה עצמה. זה קורה במקרי חירום, למשל אם הכלב היה מעורב בתאונת דרכים ויש צורך לפנות אותו מיידית למרפאה, אם הכלב לא מרגיש יותר ויש סכנה לחייו ועוד. גם במקרים של צליעה בכלב, אז מרפאה וטרינרית ניידת יכולה לאסוף אותו ולהעביר אותו למרפאה רגילה, שם יש את כל אמצעי הטיפול הנדרשים, החל ממכשירי צילום, מכשירי מעקב, מיטת ניתוחים וכמובן ציוד סטנדרטי של אינפוזיות, תחבושות ועוד.

בשביל להבין את החשיבות של מרפאה וטרינרית ניידת, צריך להסתכל על זה מנקודת מבט של בני אדם. אם אנחנו עוברים תאונת דרכים, אז מן הסתם, יבוא אמבולנס ויאסוף אותנו, בשביל שלא נצטרך לנהוג בעצמנו או לנסוע בתחבורה ציבורית. באמבולנס נקבל טיפול ראשוני לפני הטיפול העמוק שנקבל בבית החולים. נכון הדבר גם במקרה של כלבים, באמבולנס הם יקבלו טיפול ראשוני בטרם יגיעו למרפאה שם הם ייהנו מטיפול עמוק ומוקפד יותר.

לכן כשאתם בוחרים וטרינר לכלב שלכם, תבחנו גם אם יש לו מרפאה וטרינרית ניידת למגוון טיפולים כי אף פעם לא תדעו מתי תצטרכו להיעזר בה.

אצלי תוכלו ליהנות בין היתר גם ממרפאה וטרינרית ניידת וגם ממגוון אפשרויות אחרות כגון הזרעה מלאכותית לכלבים מחיר טוב לכל סוג, אילוף כלבים, מספרה וכמובן מגוון טיפולים ובדיקות שכל כלב צריך לעבור במהלך חייו. אתם מוזמנים לפנות אלי דרך האתר או בטלפון ולקבל את כל הפרטים בהקדם. 

קאנה קורסו

יצירת קשר מהיר:

פייסבוק
סרטוני יו טיוב
מכירת כלבים