וטרינר - דר' ג'רסי לזר | המרכז הרפואי לחיות מחמד ברחובות | בית גידול לכלבי קאנה קורסו ובוסטון טרייר
לוגו מרפאה וטרינרית
וטרינר - דר' ג'רסי לזר
המרכז הרפואי לחיות מחמד ברחובות
בית גידול לכלבי קאנה קורסו ובוסטון טרייר

בית חולים לחיות

איך בוחרים בית חולים לחיות עבור חיות המחמד שלכם? אילו סוגים של טיפולים חשוב שיהיו במרפאת החיות שלכם? איך בוחרים את רופא החיות עבור חיית המחמד שלכם?

הפתגם הידוע מספר כי הכלב הוא חברו הטוב ביותר של האדם. ככזה יש להעניק לאותו הכלב את כל התנאים על מנת לאפשר לו חיים טובים ובריאים. לשם כך יש לאתר את מרפאת החיות אשר תדע לספק את כל מגוון השירותים הנחוץ עבור חיות המחמד שלכם. בין יתר השירותים הנדרשים הוא בית חולים לחיות למקרה הצורך.

מעבר ליכולת הטיפולית שבה נגע בהמשך חשוב מאוד כי החיות יקבלו את התנאים האופטימאליים. אשפוז של חיות מחמד צריך היעשות באותו בית חולים לחיות המאפשר תנאי אשפוז מעולים. חשוב לוודא כי לכל חיית מחמד המאושפזת יש את התנאים הסטריליים הטובים ביותר וכמו כן שיש לכל חיה וחיה את מרווח המחיה הנחוץ במקרים של אשפוז.

כמו כן הצוות הרפואי הטוב ביותר. בית חולים לחיות אמור לטפל החיות המחמד אשר הגיעו לטיפול ממושך, על כן חשוב מאוד כי היחס שאותו יקבלו באותו בית חולים לחיות יהיה חם ואוהב. כמו כן חשוב מאוד לוודא כי רמת המטפלים והרופאים הווטרינריים אכן גבוהה ומקצועית ביותר. על מנת להציג רמה מקצועית גבוהה יש להתמחות בסוג החיה שלכם וכמו כן להיות בעל ניסיון רב.


בית חולים וטרינרי? איך בוחרים את מרפאה החיות שלכם?

על מנת להשיג את השירותים הרפואיים הטובים ביותר לחיות המחמד שלכם מומלץ כי מגוון השירותים של אותו מרכז וטרינרי יכלול גם בית חולים וטרינרי לצד מרפאה כללית הנותנת שירותי תספורות, חיסונים, ניתוחים ועוד. בית החולים הוטרינרי יכלול גם שירותי רפואת חירום במקרים כמו תאונות דרכים, בליעות חפצים, דימומים ועוד.


בית החולים הוטרינרי? רק אצל ד”ר ג’רסי לזר!

השירותים הווטרינריים שניתן לרכוש אצל ד”ר ג’רסי לזר כוללים בית חולים לכלבים לצד עוד מגוון רחב מאוד של שירותים. בית חולים לכלבים מקצועי ביותר המנוהל ומופעל על ידי צוות וטרינרי איכותי ביותר. שירות, אמינות ומקצועיות. 

קאנה קורסו

יצירת קשר מהיר:

פייסבוק
סרטוני יו טיוב
מכירת כלבים