וטרינר - דר' ג'רסי לזר | המרכז הרפואי לחיות מחמד ברחובות | בית גידול לכלבי קאנה קורסו ובוסטון טרייר
לוגו מרפאה וטרינרית
וטרינר - דר' ג'רסי לזר
המרכז הרפואי לחיות מחמד ברחובות
בית גידול לכלבי קאנה קורסו ובוסטון טרייר

בוסטון טרייר

אין זה סוד כי גזע כלבי הטרייר נחשב לאהוד במיוחד בישראל, כמו גם בעולם כולו. אלא שגם בתוך הגזע הזה ניתן למצוא מספר תתי גזע, רובם ככולם הכלאות של הטרייר עם גזעים אחרים. המאמר הבא מתייחס לגזע הפופולארי בוסטון טרייר, “הג’נטלמן האמריקאי”, למאפיינים העיקריים שלו ולאופן בו ניתן להצטייד ולטפל בו הלכה למעשה.

קווים לדמותו של הבוסטון טרייר
בוסטון טרייר, ברמה הבסיסית ביותר, הוא תוצר של הכלאה מלאכותית שבוצעה בארצות הברית. הגם שאין ודאות מלאה בתחום, נהוג כיום להאמין כי המדובר הוא בהכלאה בין בולדוג צרפתי ובוקסר לבין בולדוג וטרייר אנגלי. המדובר הוא בכלב בעל מבנה גוף ריבועי, קומפקטי וחסון יחסית, עם גפיים חזקות, זנב קצר וראש קצר וריבועי (מזכיר את זה של הבולדוג). ניתן להבחין כיום בין שלושה קבוצות משקל של הבוסטון טרייר:

  • קבוצה קלה – משקל הנמוך מ-6.8 ק”ג.
  • קבוצה בינונית – משקל הנע בין 6.8 ק”ג לבין 9 ק”ג.
  • קבוצה כבדה – מ-9 ק”ג ועד למשקל של כ-11.4 ק”ג.

מבחינת המזג, דומה כי אין הרבה הטובים יותר מאשר בוסטון טרייר. גורי בוסטון טרייר וכלבים בוגרים כאחד מאופיינים בחיות מלאה, אינטיליגנציה גבוהה, חוש הומור וכוח, ולצד זה תכונות דוגמת אצילות ועדינות. הכלב ידוע בסבלנות הגבוהה שלו, בחיבה שלו לבני אדם (במיוחד לילדים) ובכך שהוא נחשב לנוחים באופן יחסי לאילוף. וכאן בדיוק מתחילים לדבר על מרכז שיכול לסייע לכם בסוגיות של גידול ותחזוקת הכלב הפופולארי הזה.

אז איך מתחילים?
מצאתם טרייר למכירה? מחזיקים בבוסטון טרייר? המרכז הרפואי לחיות מחמד ברחובות, בניהולו של הוטרינר ד”ר ג’רסי לזר, מספק לכם את מה שאתם צריכים. במרכז ניתנים שורה ארוכה של טיפולים וטרינריים ורפואיים עבור כלבים משלל סוגים, ובכלל זה גם בוסטון טרייר. במקום ניתן לרכוש מזון וציוד לבעלי חיים, לקבל סיוע מקצועי באילופם וכן שלל שירותים משלימים אחרים, דוגמת מספרת כלבים, טיפולי פוריות או אפילו הטסת בעלי חיים לחו”ל. כל השירותים ניתנים במלוא המקצועיות והמסירות, תוך שימוש בידע ניכר ובציוד מתקדם ועם אהבה גדולה לחיית המחמד המופלאה הזו.

קאנה קורסו

יצירת קשר מהיר:

פייסבוק
סרטוני יו טיוב
מכירת כלבים