וטרינר - דר' ג'רסי לזר | המרכז הרפואי לחיות מחמד ברחובות | בית גידול לכלבי קאנה קורסו ובוסטון טרייר
לוגו מרפאה וטרינרית
וטרינר - דר' ג'רסי לזר
המרכז הרפואי לחיות מחמד ברחובות
בית גידול לכלבי קאנה קורסו ובוסטון טרייר

בוסטון טרייר למכירה

בוסטון טרייר, “הכלב הלאומי של ארצות הברית”, הפך במרוצת השנים להיות פופולארי גם בישראל. מדי שנה, לא מעט ישראלים מחפשים כלבי בוסטון טרייר למכירה, ואפילו מוכנים להוציא על כך סכומי כסף משמעותיים. אז מהן הסיבות לפופולאריות העצומה של גזע כלבים זה? ואיפה ניתן ולמצוא גורי בוסטון טרייר למכירה במחיר שהוא, באמת ובתמים, שווה לכל נפש? על כך ועוד במאמר הבא.

כל היתרונות של בוסטון טרייר
עוד לפני שמדברים על בוסלטון טרייר למכירה, חשוב להבין מדוע בכלל מומלץ לרכוש אותו. ובכן, בוסטון טרייר הוא תוצר הכלאה מלאכותית בין כלבי בולדוג וטרייר אנגלי לבין בולדוג צרפתי ובוקסר. הכלאה זו נעשתה בבוסטון, ארצות הברית – אחת היחידות למעשה ביבשת זו – ונחשבת למוצלחת בכל קנה מידה, בהתחשב בביקוש הגובר כיום לתוצר ההכלאה וליתרונות המגוונים שלו.

בוסטון טרייר, אם כן, הוא כלב בעל מבנה גוף ריבועי וחסון, עם נשיאת גוף מלאת חן וזנב קצר. הראש שלו הוא קצר וריבועי, בדומה לכלבי בולדוג, כאשר משקלו עשוי להגיע עד לכ-11 קילוגרם (בפועל, כלבים רבים מגזע זה שוקלים הרבה פחות). קווי האופי שלו כוללים תכונות דוגמת אינטיליגנציה גבוהה, חוש הומור, נחישות, כוח, עדינות וחוכמה שאין לה גבולות. סיבה מומלצת נוספת בגינה מומלץ לברר על כלבי בוסטון טרייר למכירה נוגעת לכך שהם סבלניים ונהדרים בחברת בני אדם, בדגש על ילדים או אנשים מבוגרים. הם ידועים, בהמשך לכך, ככלבי שמירה מעולים.

כך מצטיידים בגורי בוסטון טרייר
המרכז הרפואי לחיות מחמד ברחובות, המנוהל עי ידי ד”ר ג’רסי לזר, מהווה אופציה אידיאלית למחפשים אחר כלבי בוסטון טרייר למכירה. במקום ניתן לרכוש גורים מהגזע הפופולארי הזה, יחד עם גזעי כלבים אחרים, כאשר המחירים נחשבים לאטרקטיביים בכל קנה מידה. זאת ועוד, המקום מאפשר ללוות את הכלב משך כל ימי חייו, באמצעות סל רחב במיוחד של שירותים עבורו: מרפאה וטרינרית בה ניתן לבצע חיסונים, אבחונים וטיפולים משלל סוגים, מומחי אילוף בוסוטן טרייר וגזעים אחרים, מספרת כלבים, חנות לרכישת מזון וציוד לחיות מחמד – והרשימה עוד ארוכה. צוות המקום ידוע במסירות הרבה שלו, בידע הניכר בתחומי עיסוקו ובאהבה אין קץ להולכים על ארבע.

קאנה קורסו

יצירת קשר מהיר:

פייסבוק
סרטוני יו טיוב
מכירת כלבים