וטרינר - דר' ג'רסי לזר | המרכז הרפואי לחיות מחמד ברחובות | בית גידול לכלבי קאנה קורסו ובוסטון טרייר
לוגו מרפאה וטרינרית
וטרינר - דר' ג'רסי לזר
המרכז הרפואי לחיות מחמד ברחובות
בית גידול לכלבי קאנה קורסו ובוסטון טרייר

אילוף קאנה קורסו

כל מי שרוכש כלב מכיר את החשיבות של חינוכו, מה שצריך להיות מושג באמצעות אילוף גור הכלבים בשלב מוקדם ככל האפשר. אלא שהמציאות מראה שלכל גזע יש חוקים משלו ביחס לאילוף, אשר יש להכיר אותם טרם התחלת המשימה. המאמר הבא מתייחס לדרך בה רצוי לבצע אילוף קאנה קורסו, אחד הגזעים היותר פופולאריים ואהובים היום, כולל המלצה על גורם שיקח על עצמו את המלאכה.

מאפיינים עיקריים באילוף קאנה קורסו
עוד לפני שמדברים על אילוף קאנה קורסו, חשוב לתת את הדעת על התכונות העיקריות שלו, אשר משפיעות בוודאי על האילוף. ובכן, כלב גדול וחזק זה, אשר מקורו באיטליה, הוא כלב נאמן, רגוע ושקט במיוחד. עם זאת, מחוץ לבית, ובייחוד בסביבה של בני אדם או כלבים אחרים, הוא נחשב לפעיל בכל קנה מידה. הוא חשדן כלפי זרים (יש לאלף אותו בצורה נכונה) ויפגע בכל מי שמראה סימנים של פגיעה אפשרית בבעלים שלו, אליהם הוא נקשר מאד.

אילוף קאנה קורסו, על מנת שיהיה יעיל באמת, חשוב שיתחיל בשלבים המוקדמים שלו: אין זה סוד כי חינוך גור נחשב למלאכה פשוטה פי כמה ביחס לכלב בוגר. על כל פנים, עקב תכונות דוגמת אינטיליגנציה גבוהה ואופי רגוע, אילוף כלבי הקאנה קורסו נחשב למלאכה פשוטה באופן יחסי כאשר הוא נעשה על ידי מאלף מוסמך. עקב הרגישות של הכלב, חשוב להדגיש, האילוף היחידי האפשרי למעשה הוא באמצעות חיזוקים ותגמולים חיוביים, ולא בשיטת הענישה, חלילה.

כך מאלפים כלב קאנה קורסו
אילוף קאנה קורסו הוא, אם כן, משימה למאלפים מקצועיים בלבד. החדשות הטובות הן שזה בדיוק מה שמציע עבורכם המרכז הרפואי לחיות מחמד ברחובות, המנוהל על ידי ד”ר ג’רסי לזר. במרכז מתבצע אילוף של כלבים מגזעים שונים, כולל קאנה קורסו, כאשר מאחוריו שורה ארוכה של הצלחות מרשימות בתחום. האילוף נעשה בשיתוף עם דורית דרבין, הבעלים של בית הגידול לכלבי קאירן טרייר בכפר אחים. לצד אלה, תוכלו לקבל במרכז טיפולים וטרינריים מכל סוג, להעניק טיפולי יופי עבור הכלב שלכם, לרכוש עבורו מזון ואביזרים ועוד.

קאנה קורסו

יצירת קשר מהיר:

פייסבוק
סרטוני יו טיוב
מכירת כלבים