וטרינר - דר' ג'רסי לזר | המרכז הרפואי לחיות מחמד ברחובות | בית גידול לכלבי קאנה קורסו ובוסטון טרייר
לוגו מרפאה וטרינרית
וטרינר - דר' ג'רסי לזר
המרכז הרפואי לחיות מחמד ברחובות
בית גידול לכלבי קאנה קורסו ובוסטון טרייר

אודותינו

המרכז הרפואי לחיות מחמד הינו מרפאה המיועדת לבעלי חיים. כפי שכלנו יודעים, כמו שאנו בני האדם מקפידים לשמור על בריאותינו ועל בריאות ילדינו, כך אנו גם צריכים לוודא כי חיית המחמד שברשותנו תהנה מטיפול מסור על ידי מיטב הרופאים, או במקרה ווטרינרים אשר יוכלו לספק לה את כל הבדיקות התקופתיות, החיסונים הנדרשים וכן טיפולי חירום במצב בו חיית המחמד שלנו נמצאת במצוקה, או כאשר אנו מבחינים כי החיה אינה מגיבה כהרגלה ואנו מעוניינים לברר את פשר העניין ולפתור את הבעיה.

שלא כמו בני אדם, המסוגלים לתקשר ביניהם בצורה מילולית, חיות המחמד שלנו אינן יכולות לבוא ולומר מה מציק להן, לכן אנו חייבים להקפיד ולבחור מרפאה וטרינרית בה עובד ווטרינר המכיר את המאפיינים ההתנהגותיים והבעיות האופייניות לאותה חיה, אשר יכול לעזור לה על ידי טיפולים, כירורגים והתנהגותיים שונים.

צוות המרפאה

דוקטור ג’רסי לזר

ד”ר ג’רסי לזר הינו וטרינר משנת 2000, בעל תואר ראשון ושני במדעי בעלי חיים מטעם האוניברסיטה העברית בירושלים (M.Sc + B.Sc), בוגר בית הספר לווטרינריה של האוניברסיטה העברית בירושליםD.V.M) ).בוגר המדרשה לכלבנות של “ההתאחדות הישראלית לכלבנות”, מגדל מקצועי של גזעי הקאנה קורסו והבוסטון טרייר.

בנוסף לכל אלו, ד”ר ג’רסי לזר מכהן בהתנדבות כיו”ר החוג הישראלי לכלבי דוגה, מרכז גזע הקאנה קורסו בישראל, יו”ר ועדת גידול מדעית של ההתאחדות הישראלית לכלבנות וכן חבר בהנהלת ההתאחדות הישראלית לכלבנות.

ד”ר ג’רסי לזר עוסק בגידול כלבים מקצועי, ולו בית גידול שבו הוא מטפח כלבים מגזעי הקאנה קורסו והבוסטון טרייר, בעל הישגים בולטים בתחום. ד”ר לזר ג’רסי מכהן בהתנדבות כיו”ר ועדת גידול מדעית של ההתאחדות הישראלית לכלבנות ויו”ר החוג הישראלי לכלבי דוגה מרכז גזע הקאנה קורסו. בשל צבירת ניסיון רב בתחום הטסת כלביו לחו”ל עבור תערוכות ברחבי העולם, תוכלו להכין אצל ד”ר גרסי לזר את המסמכים הדרושים בקלות וביעילות להטסת כלביכם לחו”ל.

דוקטור אביבי יפתח

דוקטור אביב יפתח הינו וטרינר משנת 2008, בוגר האוניברסיטה לווטרינריה ולימודי רפואה ורוקחות בקושיצה, סלובקיה בעל תואר DVM.

עסק בפעילות התנדבותית כווטרינר. בנוסף, עבד עבור מרפאות שירותים וטרינרים לאורך השנים בהם השיג מגוון רב של התמחיות בסוגים שונים של בעלי חיים ובעיקר בחתולים.

מר דכנר אייל

מר דכנר אייל הינו טכנאי המרפאה וספר כלבים מקצועי, אשר צבר במשך 7 שנים ידע, ניסיון והתמקצעות בתחום ספרות הכלבים. ברשותו יכולת הכנת כלבים לתערוכות אם זה ניפוח פרוות בעל החיים וכן הכנה מקצועית של כלבי פודל, טרייר ומלטז.

וליה גרון – אסיסטנטית המרפאה

לולה (וליה) גרון בת 30 מקריית עקרון (תל אביב לשעבר)

מפעילה פנסיון ביתי לכלבים מזה חמש שנים. בעלת חיבור עמוק לבעלי חיים וכלבים בפרט (אבא שלה אומר עליה שהיא מדברת עם כלבים בשפה שהם מבינים).

מגדלת כלבים מגיל צעיר, התנדבה בעמותה להצלת כלבים בתל אביב בהנהלת גלילה ירדני וממשיכה עד היום לאסוף את העזובים ברחוב עד שמוצאים להם בית חם ואוהב.
בנוסף מדריכת יוגה בשמונה השנים האחרונות בתל אביב, רחובות ומה שביניהם…..

הצטרפה לצוות המרפאה ביולי 2013 בתפקיד טכנאית וטרינר ולא פחות חשוב בתפקיד האימא הדאגנית שמתזכרת את כולם לבצע חיסונים וטיפולים בזמן.

במרכז הרפואי לחיות מחמד תמצאו מגוון שירותים הרפואיים מהמתקדמים ביותר:

מכשור משוכלל
צוות מקצועי
רופאים וטרינרים
טכנאי
ספר כלבים
24 שעות ביממה

קאנה קורסו

יצירת קשר מהיר:

פייסבוק
סרטוני יו טיוב
מכירת כלבים