וטרינר - דר' ג'רסי לזר | המרכז הרפואי לחיות מחמד ברחובות | בית גידול לכלבי קאנה קורסו ובוסטון טרייר
לוגו מרפאה וטרינרית
וטרינר - דר' ג'רסי לזר
המרכז הרפואי לחיות מחמד ברחובות
בית גידול לכלבי קאנה קורסו ובוסטון טרייר

אודותינו

המרכז הרפואי לחיות מחמד הינו מרפאה המיועדת לבעלי חיים. כפי שכלנו יודעים, כמו שאנו בני האדם מקפידים לשמור על בריאותינו ועל בריאות ילדינו, כך אנו גם צריכים לוודא כי חיית המחמד שברשותנו תהנה מטיפול מסור על ידי מיטב הרופאים, או במקרה ווטרינרים אשר יוכלו לספק לה את כל הבדיקות התקופתיות, החיסונים הנדרשים וכן טיפולי חירום במצב בו חיית המחמד שלנו נמצאת במצוקה, או כאשר אנו מבחינים כי החיה אינה מגיבה כהרגלה ואנו מעוניינים לברר את פשר העניין ולפתור את הבעיה.

שלא כמו בני אדם, המסוגלים לתקשר ביניהם בצורה מילולית, חיות המחמד שלנו אינן יכולות לבוא ולומר מה מציק להן, לכן אנו חייבים להקפיד ולבחור מרפאה וטרינרית בה עובד ווטרינר המכיר את המאפיינים ההתנהגותיים והבעיות האופייניות לאותה חיה, אשר יכול לעזור לה על ידי טיפולים, כירורגים והתנהגותיים שונים.

צוות המרפאה

דוקטור ג’רסי לזר

ד”ר ג’רסי לזר הינו וטרינר משנת 2000, בעל תואר ראשון ושני במדעי בעלי חיים מטעם האוניברסיטה העברית בירושלים (M.Sc + B.Sc), בוגר בית הספר לווטרינריה של האוניברסיטה העברית בירושליםD.V.M) ).בוגר המדרשה לכלבנות של “ההתאחדות הישראלית לכלבנות”, מגדל מקצועי של גזעי הקאנה קורסו והבוסטון טרייר.

בנוסף לכל אלו, ד”ר ג’רסי לזר מכהן בהתנדבות כיו”ר החוג הישראלי לכלבי דוגה, מרכז גזע הקאנה קורסו בישראל, יו”ר ועדת גידול מדעית של ההתאחדות הישראלית לכלבנות וכן חבר בהנהלת ההתאחדות הישראלית לכלבנות.

ד”ר ג’רסי לזר עוסק בגידול כלבים מקצועי, ולו בית גידול שבו הוא מטפח כלבים מגזעי הקאנה קורסו והבוסטון טרייר, בעל הישגים בולטים בתחום. ד”ר לזר ג’רסי מכהן בהתנדבות כיו”ר ועדת גידול מדעית של ההתאחדות הישראלית לכלבנות ויו”ר החוג הישראלי לכלבי דוגה מרכז גזע הקאנה קורסו. בשל צבירת ניסיון רב בתחום הטסת כלביו לחו”ל עבור תערוכות ברחבי העולם, תוכלו להכין אצל ד”ר גרסי לזר את המסמכים הדרושים בקלות וביעילות להטסת כלביכם לחו”ל.

ד”ר פז מנו: 

בוגרת האוניברסיטה למדעי רפואה וטרינרית קלוז’-נאפוקה, רומניה. 

מגדלת באהבה את הכלבה לולי. 

מאז ומתמיד אהבתי בעלי חיים וחלמתי להיות וטרינרית ולשמחתי הגשמתי את החלום! 

ד”ר נגה שקולניק: 

נשואה, אמא ל-2 בנות ומגדלת 2 חתולים (אחד מושלם אחד פחות..;).

בוגרת ביה”ס לרפואה וטרינרית ע”ש קורט

כל חיי גדלתי עם בעלי חיים וכילדה אספתי כל בעל חיים עזוב בו נתקלתי. 

אני שמחה שאני זוכה לעבוד ולטפל יום יום בכלבים וחתולים. 

במרכז הרפואי לחיות מחמד תמצאו מגוון שירותים הרפואיים מהמתקדמים ביותר:

מכשור משוכלל
צוות מקצועי
רופאים וטרינרים
טכנאי
ספר כלבים
24 שעות ביממה

קאנה קורסו

יצירת קשר מהיר:

פייסבוק
סרטוני יו טיוב
מכירת כלבים